Medyum Burak
Medyum Burak

Davranışlarından dolayı insanı pişman etme

Posted by admin
May 02 2012

Eşinizin kötü davranışlarda bulunması kötüdür. Ancak bu hataların farkına varıp pişman olmalı ve düzelmeli. Ancak yaptıklarından pişman olmalı ki tekrar yapmamalıdır. Bu dua eşlerinin yaptıklarından dolayı pişman olmasını isteyen kişiler için.
Eşine karşı soğuk davranan, hakaret eden başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı Kadın bir Arabî ayın ilk cuma günü sala vakti temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeleri yazıp Misk safran mürekkebi ile yazar veya yazdırıp sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbetle ve şefkatle sever saygılı olur ve hizaya girer ve yaptığı kabalıktan pişman olur.

Bismillahirrahmanirrahiym. El hamdü lillahillezi halekas semavati vel erda ve cealez zulümati ven nüra sümmellezine keferü bi rabbihim ya dilün. ya hayyü ya kayyüm . ya zel calali vel ikram.hasbiyallahü venı mel vekil nımel Mevla ve nımen nasıyr . ve le havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azıym ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve selem .amin .

Arananlar:pişman etme duası,pısman ettırme duası,pişman ettiren dua,pişman etme büyüsü,pişman etme duaları,sevdiğinin pişman olması için dua,pişman ettirme duaları,pişman olması için okunacak dua,yaptıklarından pişman olması için dua,sevgilinin pişman olması için dua
Medyum Burak

Trackback URL for this entry

Desteklenen Siteler:medyum

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.